O spoločnosti

História

Ako to celé začalo...

Začiatky sú spojené so vznikom portálu podujatie.sk v roku 2003, ktorý naša spoločnosť vyrobila a prevádzkovala. Postupom času sme začali vytvárať webstránky pre organizátorov podujatí ale takisto aj pre firmy.

Priebežne sme rozširovali ponuku aj o eshopy a zrealizovali sme aj niekoľko projektov na mieru ako napr. cestovná agentúra tipnadovolenku.sk alebo realitný portál reality-service.sk.

V priebehu času sme sa stali aj vývojárom aplikácií ako Apple Developer a mohli tak obohatiť ponuku služieb o čítacie zariadenia na QR kódy pre vstupenkové systémy, alebo napríklad aj technologické riešenie hlasovacieho systému pre mestské zastupiteľstvo v Žiari nad Hronom.

Naše zameranie

Ponuku našich služieb sme postupne rozdelili do nasledovných oblastí

internetova-stranka.sk

- internetové stránky od jednoduchej onepage vizitky cez rozsiahlejšie firemné prezentácie až po väčšie mestské portály

e-shop.software

- internetové obchody s rôznymi možnosťami rozšírenia, napr. online platobné brány, kuriérske systémy, synchronizácia so skladovým (účtovným) programom

e-vstupenka.sk

- vstupenkový systém vytvorený pre organizátorov podujatí, možnosť ne/miestenkových vstupeniek, termotlač, online vstupenka na email, čítacie zariadenia na QR kód pre overenie vstupenky

dizajnmanual.sk

- tvorba firemnej identity, tvorba loga/logotypu, príprava materiálov v elektronickej podobe pre potreby tlače

Firemná identita

historický vývoj firemnej identity od roku 2003

GIBOX 2003-2012

GIBOX 2003-2012

GIBOX 2012-2021

GIBOX 2012-2021

Arrabella 2021

Arrabella 2021